Viktor Tund

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Pärnu kolledž pakub järgmisi rakenduskõrghariduse õppekavu: ettevõtlus ja projektijuhtimineturismi- ja hotelliettevõtlussotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus ning disaimõtlemine ja digiturundus.

Magistriõppes on võimalik õppida teenuste disaini ja juhtimist, heaolu ja spaateenuste disaini ja juhtimist (inglise keeles), inimesekeskset sotsiaalset innovatsiooni ning persoonibrändipõhist ettevõtlust.

Lisaks õppetööle on võimalik läbida ka täienduskoolitusi ja mikrokraadiprogramme. Kui soovid end täiendada koos üliõpilastega, tutvu eksternõppe võimalustega.

Need, kes soovivad saada ligipääsu maailma tunnustatud andmebaasidele või otsivad töötamiseks kohta, on oodatud Pärnu kolledži raamatukokku

Persoonibrändipõhine ettevõtlus

INFOTUND: Persoonibrändipõhise ettevõtluse magistriõppekava

Disainmõtlemine ja digiturundus